Vysokotlakové stroje

Spoločnosť Nilfisk Alto (WAP) je špičkou v produkcii tlakových čistiacich strojov viac ako 50 rokov. Produktové portfólio je natoľko rozsiahle, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov a navrhnúť riešenie priamo na mieru. Naše inovácie sú zamerané na zníženie námahy a robia čistenie rýchlejším, jednoduchším a znižujú prevádzkové náklady. V našej bohatej ponuke si nájde tlakový čistič - tlakovú umývačku - každý, čo je výsledkom širokého výberu typov vysokotlakových strojov. Okrem predaja čističov Vám ponúkame aj kvalitný záručný a pozáručný servis.
Wap, Wapka bol predošlý názov Nilfisk Alto a stal sa zľudovelým názvom vysokotlakového čističa - wapka, dokonca aj u konkurencii pre Kärcher a Kränzle.

Svetová kvalita technológie čerpadiel

Dlhé roky je Nilfisk ALTO známy kvalitou svojich čerpadiel. Vysokotlakové čerpadlá sú srdcom tlakového čističa. Čerpadlá, nech už vlastnej výroby, alebo vyvíjané v spolupráci s partnermi, symbolizujú spoľahlivosť, životnosť a silu.
Prvotriedne vysokotlakové čerpadlo C3 znamená "Rolls Royce" medzi čerpadlami. Štyri keramické piesty, nerezové ventily, mosadzná hlava a možnosť pracovať so vstupnou vodou až 85 C teplou z neho robia jedno z najodolnejších vysokotlakových čerpadiel na trhu. Ten, kto vyžaduje spoľahlivosť, odolnosť, kvalitu a vysoký čistiaci výkon je čerpadlo KEW C3 tá správna voľba.

Zdokonalená štandardná technológia tepelného výmenníka

Technológia vysokotlakových tepelných horákov existuje asi 50 rokov. Nilfisk-Alto stojí za poslednými zásadnými objavmi v efektivite a účinnosti výmeny tepla.
Tepelný výmenník EcoPower ponúka efektivitu podstatne vyššiu.
- znižuje náklady na palivo vďaka vysokej účinnosti
- vyšší výkon v kW
- vyššia teplota vody za plného prietoku
- parný stupeň
- vertikálna konštrukcia znižuje problémy spojené s kondenzovaním vody a koróziou
- žiaruvzdorná hmota
- nové dvojité vinutie horáka a jeho spojenie zaisťujúce optimálny ohrev vzduchu
- predhrievanie vstupného vzduchu
- samostatný motor horáka predchádza problémom so smerom otáčania motora - nesprávnym zapojením fázy a poškodeniu palivového čerpadla
- súlad s emisnými normami

Zameranie na jednoduchý servis

Prestoje sú drahé. Servis Nilfisk ALTO sa ich pokúša znížiť na minimum zjednodušovaním servisných postupov u všetkých výrobkov. Pri oprave sa prístup k jednotlivým častiam stroja zjednodušuje. Konštrukcia strojov Nilfisk berie ohľad na jednoduchosť, účelovosť a dbá na priestranné usporiadanie jednotlivých častí. Aj preto je servis strojov príjemným koníčkom. Oprava Nilfisk strojov Vás stojí malo peňazí a času.

Rýchle spojenie

Nilfisk Alto používa systém rýchlospojok, ako na hadici, tak i na striekacej pištoli a príslušenstve.

Zvýšená čistiaca sila

Trvalý vývoj technológii trysiek viedol k striekacej tryske Tornádo Plus čoho výsledkom bola o 75% vyššia efektivita ako u bežných vysokotlakových trysiek vďaka zvýšenej koncentrácii vodného lúča.

Príslušenstvo

Wap Alto ponúka širokú radu príslušenstva ako doplnkové vybavenie pre priemyselné čistenie. Vysokotlaké príslušenstvo zlepšuje efektivitu pri umývaní, skracuje čas, čím znižuje spotrebu vody a energie. Medzi najpoužívanejšie patrí sada na čistenie potrubia - krtko na čistenie kanalizácií -, sady na pieskovanie a odstraňovanie grafitov, auto kefy, napeňovací nástavec pre autoumyvárky, nástavce na čistenie fasády, príslušenstvo na čistenie podlahy, injektory na dezinfekciu, nádstavce a trysky na umývanie sudov, trysky na výrobu pary a rôzne iné.

Neprehliadnite našu novinku - samoobslužné umývacie centrum J - TECH. Zariadenie plné špičkovej technológie so skvelým dizajnom.

 Katalógy čistiacej techniky
              pre rok 2013.

Hľadáte čistiacu techniku ? Pozrite si našu kompletnú ponuku.